مانیتور ۲۷ اینچ HDR بنکیو SW270C معرفی شد

SW270C جدیدترین مانیتور بنکیو با نمایشگر ۲۷ اینچ IPS و نسبت تصویر ۱۶:۹ است که ۸۰۰ دلار قیمت دارد و محتوای بصری را با کیفیت بالایی به نمایش می‌گذارد.

مانیتور ۲۷ اینچ HDR بنکیو SW270C معرفی شد

بنکیو چند روز پیش به‌صورت رسمی از SW270C به‌عنوان جدیدترین مانیتور از سری مانیتورهای PhotoVue Photographer Photo Editing خود پرده‌برداری کرد. مانیتور جدید بنکیو نمایشگری ۲۷ اینچ با پنل IPS دارد و نسبت تصویر ۱۶:۹ را ارائه می‌دهد. گفتنی است این نمایشگر می‌تواند محتوای بصری را با وضوح ۲۵۶۰x۱۴۴۰ پیکسل و نرخ نوسازی ۶۰ هرتز به‌نمایش بگذارد.

افزون بر این‌ها، SW270C از امکان کالیبره کردن رنگ‌ها به‌صورت سخت‌افزاری و همچنین فناوری جدید «یک‌نواختی رنگی» اختصاصی بنکیو پشتیبانی می‌کند؛ فناوری موردبحث در کنار فناوری AQColor دست‌به‌دست هم می‌دهند تا دقت نمایش رنگ‌ها در تک‌تک نواحی مانیتور حفظ شود.

بنکیو مدعی است که مانیتور SW270C از ۹۰ درصد گستره‌ی رنگی ادوبی RGB در کنار ۱۰۰ درصد گستره‌ی رنگی sRGB و Rec. 709 و ۹۶ درصد گستره‌ی رنگی DCI-P3 و Display P3 پشتیبانی می‌کند. در ضمن مانیتور جدید بنکیو قادر به ارائه‌ی کیفیت رنگی مطلوب با Delta E≤2 در گستره‌های رنگی ادوبی RGB و sRGB است. بنکیو به‌هنگام رونمایی این محصول اعلام کرد که «این مانیتور به‌لطف LUT از نوع ۱۶ بیتی به‌منظور بهبود دقت ترکیب رنگی RGB، می‌تواند رنگ‌ها را به‌شکل بی‌نقصی به‌نمایش بگذارد و حقیقی‌ترین نما را از تصاویر به شما نشان دهد».

مانیتور بنکیو SW270C از استاندارد HDR10 پشتیبانی می‌کند و نسبت کنتراست استاتیک ۱۰۰۰:۱ را ارائه می‌دهد. این مانیتور همچنین روشنایی ۳۰۰ نیتی دارد. بنکیو مانیتور جدیدش را به‌همراه گجتی به‌نام هات‌کی پاک (Hotkey Puck) به‌فروش می‌رساند؛ هات‌کی پاک امکان اعمال تغییراتی سریع در حالت‌های مختلف رنگی را فراهم می‌کند و کاربرد‌های متعدد دیگری هم دارد.

بنکیو SW270C در کنار موارد یادشده از تنوع خوبی در زمینه‌ی درگاه‌های ارتباطی نیز بهره می‌برد. این مانیتور دو درگاه HDMI 2.0، یک درگاه DisplayPort 1.4، دو درگاه USB 3.1، یک درگاه USB-C به‌‌همراه یک اسلات کارت SD دارد؛ این اسلات از کارت‌های SD ،SDHC ،SDXC و MMC پشتیبانی می‌کند. بنکیو همچنین یک محافظ ویژه را برای طرفین نمایشگر این مانیتور به همراه آن عرضه می‌کند تا با استفاده از آن، میزان تابش نور از منابع نوری محیط به نمایشگر کاهش یابد. این مانیتور از یک پایه‌ی جذاب هم بهره می‌برد.

بنکیو SW270C هم‌اکنون با قیمت ۷۹۹ دلار قابل‌تهیه است. شما کاربران زومیت می‌توانید با مراجعه به دیتابیس محصولات، از جدیدترین قیمت مانیتور مطلع شوید.

 

منبع : زومیت